Imprezy integracyjne

Bydgoskie Centrum Sztuki to idealne miejsce na firmowe lub biznesowe imprezy integracyjne w oryginalnym stylu. Wnętrza przystosowane są do tego, by – na wysokim poziomie – ugościć dziesiątki osób w kameralnej atmosferze. Tego rodzaju imprezy integracyjne w Bydgoszczy łączyć można z bezpośrednim poznawaniem sztuki: spotkanie firmowe może zostać połączone z nietypowymi warsztatami plastycznymi, pokazem multimedialnym lub innymi formami budowy relacji w zespole.

Zalety Bydgoskiego Centrum Sztuki w kontekście imprez integracyjnych:

  • kameralna atmosfera i całkowita prywatność
  • wyjątkowa estetyka wnętrz
  • funkcjonalność pomieszczeń sprzyjająca dowolnej aranżacji
  • możliwość swobodnego dostosowania BCS do potrzeb Gości
  • możliwość zapoznania się z bieżącą wystawą w BCS

Zespół Bydgoskiego Centrum Sztuki pomaga w kompleksowym przygotowaniu imprez integracyjnych, których osią jest kultura – od malarstwa przez rzeźbę po street-art. Zapewniamy opiekę dydaktyczną i różnorodne propozycje spędzenia czasu w atmosferze wyjątkowej sztuki.

Bydgoskie Centrum Sztuki wnętrze

Szczegółowe informacje dot. organizacji firmowych imprez integracyjnych pod numerem tel.  668 892 896

Imprezy integracyjne w Bydgoszczy – we wnętrzach BCS – mogą być nietypowym połączeniem spotkania firmowego, sztuki oraz nowych technologii. Do dyspozycji Gości jest m.in. ekran multimedialny prezentujący w atrakcyjnej, nowoczesnej formie dzieła światowej kultury. BCS jest w pełni przystosowany do każdej formy multimedialnych prezentacji.

Firmowa impreza integracyjna w Bydgoskim Centrum Sztuki może być również formą mini-koncertu. Siedziba BCS doskonale sprawdziła się jako miejsce tego typu kameralnych występów, które są doskonałą formą atrakcji podczas wysokiej klasy spotkania.

Niewątpliwą atrakcją jest także wyjątkowy pokaz wirtualnej rzeczywistości. Dzięki goglom VR nasi Goście mogą – dosłownie – przenieść się do pracowni rzeźbiarskiej i iść śladami patrona Bydgoskiego Centrum Sztuki, Stanisława Horno-Popławskiego. To nowatorskie rozwiązanie, które – dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii oraz pokazu przygotowanego dla BCS – zaskakuje wszystkich odbiorców formą przekazu. Gogle VR są novum w prezentacji sztuki – okazują się więc doskonałym pomysłem na imprezy integracyjne.

Przejdź do paska narzędzi